Iнформація про доставку

Відправка замовлень післяплатою можлива тільки при замовленні на суму від 300 гривень

Способи доставки

Делівері Відправка Ваших замовлень тільки при 100% передоплаті. Можлива відправка до Вас додому (за адресою, до дверей).

Нова Пошта Безкоштовна доставка агроволокна і агротканини Agreen і Bradas в рулонах при замовленні на суму не менше 1000 грн. Відправлення Ваших замовлень як післяплатою (оплата при отриманні), так і при 100% передоплаті. Можлива відправка до Вас додому (за адресою, до дверей). Ідеально для отримання невеликих замовлень - сітка затіняюча, агроволокно (в рулонах або на метраж), тенти і т.д

Доставка кур'єром Meest Express Meest надає якісні кур'єрські послуги, використовуючи для цього кваліфікованих кур'єрів, які доставлять Ваш вантаж в потрібне місце в зручний для Вас час. В даний час в компанії Meest більше 1000 кур'єрів і їх кількість постійно зростає. ПЕРЕВАГИ: - Економна доставка - без додаткових витрат - До 1 хвилини на обслуговування - Зручний час - Відсутність черг

 

 

Способи оплати

Карта ПріватБанка Оплата замовлення на картку ПриватБанку зручно, безпечно і явна економія, на відміну від послуги "Накладений Платіж". Реквізити відправляємо після оформлення замовлення.

Накладений платіж - від 300грівен! Увага! Мінімальна сума замовлення для відправки післяплатою (оплата при отриманні) - 300 грн.

 

 Доставка здійснюється тільки по території України.