



2 189,93 ₴
2 080,44 ₴
| Діаметр | 1/2" (12,5 мм) |
| Довжина | 50 м |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Тиск розриву | 24 бар |
| Вага | 6,3 кг |
| Матеріал | ПВХ (4-шаровий, армований) |
| Безпека | Не містить кадмію |
| Упаковка | Коробка |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BRADAS |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Желтый |
| Количество слоев | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | WSP1/250 |
| Вид упаковки | Коробка |
| Внутренний диаметр | 1/2" мм |
| Довжина у бухті | 50 м |
| Материал | ПВХ, гума |
| Рабочее давление | 8 Bar |
| Фасовка | 3 |
| Фасування | 1 , 3 |