Сітка 75% затінення, плетений край.
Колір: Білий.
Ширина: 2,10м.
Довжина: за бажанням.
Для власників теплиць та інших городників з настанням весни виникає питання затінення рослин від сонця. Для цього використовують затеняющую сітку. Сітка-теневка призначена для захисту від сонця не тільки тепличних рослин, але і культур у відкритому грунті. Виробники випускають затінюючі сітки різних розмірів і з різним розміром вічок що характерно впливає на % затінення.
Крім теплиць і рослин на городі її можна використовувати і в господарстві, наприклад, навіси, тенти і навіть в якості огорожі. Матеріал, з якого її виробляють синтетичний, тому вона відрізняється міцністю і довговічністю. Можна вибрати ширину виробу від 1,5 метра, крім того випускаються вони з різним ступенем затінення від 45% до 70%. Сітки з легким і середнім затіненням використовують для укриття світлолюбних культур, а з сильним – в укриття затеняющей стеком парканів та альтанок.
Так як сітка виготовляється з синтетичного матеріалу, то вона є дуже практичною. Виріб не боїться сонячних променів, не втрачає колір, не плавиться і стійка до дощів і граду. Застосування для захисту від пекучого сонця, запобігаючи тим самим перегрів культур і поява на них опіків. Для затінення теплиці потрібно натягнути сітку на спорудження і закріпити. Завдяки цьому виробу температура в теплиці знизиться на 5-10 градусів. Завдяки комірчастій структурі, крізь неї світло проникає рівномірно.
Захист від птахів і негоди.
Застосування розтягнутої на рослини відкритого ґрунту затеняющей сітки запобігає пошкодження плодів птахами, а під час граду та сильного вітру захищає рослини і врожай. Крім цього, якщо натягнути її на жорсткий каркас, то вийде свого роду захисний тент, під яким рослини будуть захищені від яскравого сонця та інших негативних факторів.
Як правильно монтувати затеняющую сітку
У кращому випадку повинен бути готовий каркас. Це можуть бути опорні стовпчики огорожі, масивні бруси ігровий майданчики, трубчастий каркас теплиці, або як на фото.
Способи зчеплення і кріплення затеняющей сітки:
- полотна можна зшивати між собою;
- встановлювати спеціальні кліпси і робити розтяжку тросом або капроновим шнуром див. Рис. 3, 4;
- кріпити до труб і опор пластиковими стяжками (шморгалками для кабелів Рис 5) або мотузкою, тросом;
- до дерев'яним конструкціям сітки іноді фіксують навіть будівельним степлером (фото вище).
|
|
Рис 2 Сітка з отворами для підв'язки |
Рис 3 б Кліпса кленовий лист (варіант 2) |
|
|
Рис 4 Кліпса закріплена на сітці Кленовий лист |
Рис 6 Натяг сітки через петлю кліпси |
Окремо варто зупинитися на міцності і довговічності сіток-теневок. Хороша сітка європейського виробництва здатна витримати досить серйозну навантаження див. Рис. 7, і прослужити до 5-6 років.