



896,06 ₴
851,26 ₴
| Діаметр | 1/2" (12,5 мм) |
| Довжина | 20 м |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Тиск розриву | 24 бар |
| Вага | 2,52 кг |
| Матеріал | ПВХ (4-шаровий, армований) |
| Безпека | Не містить кадмію |
| Упаковка | Коробка |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Жовтий |
| Кількість шарів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WSP1/220 |
| Тип паковання | Коробка |
| Внутрішній діаметр | 1/2" мм |
| Довжина у бухті | 20 м |
| Матеріал | ПВХ, гума |
| Робочий тиск | 8 Bar |
| Фасування | 6 |
| Фасування | 1, 6 |